בחיים לא
תגידו יותר
בחיים לא

אין מצב
שתחשבו
שאין
מצב

אין סיכוי
שתחשבו
שאין
סיכוי

x

מודלים ביזמות

אצלכם זה תיאורטי?
מסלול זה מאפשר ללמוד את תחום היזמות באופן רוחבי ולחקור את יישום כלי היזמות בדיסציפלינות שונות. המסלול ילמד על יזמות מנקודות מבט שונות ופונה לסטודנטים שרוצים להכיר שיטות ויישומים של יזמות לצורך לימוד והעשרה ללא התנסות בהקמת מיזם.

x

יזמות עסקית/טכנולוגית
TAU-UP

סטארטאפיסטים בנשמה?
המסלול מתמקד בהקניית עקרונות פיתוח והקמה של סטארט-אפ ומאפשר לסטודנטים מכל רחבי הקמפוס להתנסות באופן מונחה בתהליך של הפיכת רעיון עסקי /טכנולוגי למוצר או לשירות חדש.
מיזמים נבחרים יופנו לתחרות המיזמים של הפקולטה לניהול ולהמשך פיתוח במסגרת Ventures TAU – חממת היזמות

x

יזמות מבוססת עיצוב

רוצים לעצב את הדבר החם הבא?
כדי לעשות דברים אחרת צריך לחשוב אחרת.
מסלול זה מבוסס על עקרונות החשיבה העיצובית - Design Thinking - ובו נלמד טכניקות מתקדמות לפיתוח מיזמים מעוררי השראה ומכווני חזון.
המסלול בהובלת שנקר.

x

יסודות היזמות

מכאן מתחילים!
לימוד יסודות היזמות, הכרת מושגים בסיסיים וכלים מרכזיים בפיתוח מיזמים חדשים, כולל קורס בחירה המאפשר לכם ללמוד על יזמות במגוון תחומי לימוד, כגון: יזמות בתרבות, מזיהוי אתגרים ליזמות, יזמות בדרום מזרח אסיה ויזמות בחינוך.

x

יזמות חברתית

באתם לשנות?
המסלול ילמד את עקרונות היזמות החברתית העוסקת בפיתוח ויישום פתרונות חדשניים לבעיות חברתיות וסביבתיות. במהלך המסלול נלמד את ארגז הכלים העיקרי הדרוש ליזם חברתי בעולם ובישראל, נגדיר מה הוא מיזם חברתי, כיצד מזהים צורך, מודדים אימפקט ועוד. המסלול כולל קדם-מאיץ בו נתנסה בהקמת מיזם חברתי משלב הרעיון ועד למצגת משקיעים.

להמציא את
הדבר הבא?
ברור שאפשר

בואו לפגוש אותנו
בפקולטה שלכם

27-30.5.19
בין השעות 09:30 עד 14:30

יזמות אפשר ללמוד, בכל פקולטה ואפילו במגוון מסלולים.
סטודנטים באוניברסיטת תל אביב,
אתם לומדים במקום הראשון בישראל והשמיני בעולם בהצמחת יזמים - בואו להעניק לעצמכם את הכלים שיקנו לכם את אופן החשיבה והביצוע היזמי.
במסלול לבחירתכם:

מודלים
ביזמות
יזמות עסקית/
טכנולוגית TAU-UP
יזמות
מבוססת
עיצוב
יסודות
היזמות
יזמות
חברתית