![לוגו - אוניברסיטת תל אביב - בעקבות הלא נודע](img/logo-dark.png)
![תמונת נקודות](img/dots.png)
![תמונת נקודות](img/dots.png)
![תמונת גלריה](img/gallery-1.png)
![תמונת גלריה](img/gallery-1-m.png)
מפגש היכרות
לתוכנית להסבת אקדמאים
לסיעוד באוניברסיטת תל אביב
יום ה' | 4.4 | 15:00| ZOOM
![תמונת נקודות](img/dots.png)
יש לך תואר ראשון ומעניין אותך לשנות כיוון למקצוע מאתגר שמשלב ידע מקצועי ויכולת לתמרן באנושיות וביעילות בין משימות, רגשות וניהול? מקומך אתנו - בתוכנית להסבת אקדמאים לסיעוד באוניברסיטת תל אביב, כי אלו החומרים מהם עשויים אחים ואחיות.
הלימודים הקליניים מתקיימים במחלקות מגוונות באחד משני בתי החולים המובילים בארץ, המסונפים לחוג ובמרפאות בקהילה.
בסיום הלימודים יוענק תואר ראשון בסיעוד ותעודת אח.ות מוסמכ.ת בכפוף להצלחה במבחן ממשלתי. התואר יפתח בפניך דלתות להשתלב בעבודה במגוון תחומים ומסגרות במערכת הבריאות.
רוצה לשמוע עוד פרטים? זה הזמן שלך להצטרף למפגש היכרות בזום עם התוכנית להסבת אקדמאים לסיעוד.
![לוגו - אוניברסיטת תל אביב - בעקבות הלא נודע](img/logo-dark.png)
קישור לזום יועבר בסמוך למועד המפגש
![לוגו - אוניברסיטת תל אביב - בעקבות הלא נודע](img/logo-dark.png)