לחשוב.

ליזום.

לחבר.

x

העתיד שלכם יכול להתחיל עכשיו. התנסו כבר בזמן הלימודים בתחומי העיסוק שמסקרנים אתכם ושלבו בתוכנית הלימודים שלכם קורסים וסדנאות שיחברו את הלימודים במדעי הרוח עם אופק אישי תעסוקתי:
לימודי הוראה, לימודי שפה זרה, שילוב התנסות מעשית בלימודים, סדנאות כתיבה ועריכת תוכן, תרגום, לימודי יזמות ועוד.

x

הלימודים בתוכנית יאפשרו לכם להעמיק בתחום אחד או יותר מתוך עשרות תחומי הלימוד בפקולטה. לימודי העומק יאפשרו לכם להמשיך ללימודי תואר שני.

חיבורים מעולמות שונים
בעולם של היום יש יתרון בולט לבוגרי תואר ראשון ששילבו לימודים בעלי אופי הכשרתי עם לימודים במדעי הרוח, בשל העובדה שמדעי הרוח מפתחים יצירתיות, מעניקים כישורי חשיבה והבעה מעולים ומרחיבים את הדעת.
לכן, רבים מהסטודנטים שלנו משלבים לימודים בתחומים כמו ניהול, מחשבים, הייטק, פסיכולוגיה, הנדסה ומשפטים עם לימודי מדעי הרוח.

x

הלימודים בתוכנית יציידו אתכם בארגז כלים (soft skills) עשיר ומגוון שיסייע לכם בכל כיוון אליו תפנו בעתיד.
במהלך הלימודים תשתתפו בסדנאות אינטנסיביות שישכללו את מיומנויות הניתוח, החשיבה והקריאה הביקורתית, ההבעה בכתב ובעל פה והמחקר המדעי שלכם. הסדנאות נלמדות בקבוצות קטנות וכוללות תרגול אישי צמוד.
הלימודים כוללים דגש על חיזוק השימוש בשפה האנגלית ויקנו לכם דרגה גבוהה בסולם ה-CEFR המוכר בעולם כולו לצרכי תעסוקה וללימודים מתקדמים.

x

איך ציוויליזציות קמות ונופלות?
מה עתידה של הדמוקרטיה הליברלית?
כיצד מעצבות תפישות מגדריות את חיינו?
אנו מזמינים אתכם לפרוץ את הגבולות בין תחומי הידע במדעי הרוח ולעסוק בשאלות הגדולות באמת. במהלך התואר תוכלו לבחור מתוך מגוון עשיר של קורסים רחבי-יריעה שמציעה הפקולטה וכך להרחיב ולשכלל את אוצר הידע שלכם.

התוכנית החדשה
לתואר ראשון במדעי הרוח

באוניברסיטת תל אביב

ברוכים הבאים לעולם החדש
עולם מרתק של מציאות משתנה ומאתגרת, שבה הכשרה מקצועית צרה אינה מספקת. עולם שבו גם המעסיקים מחפשים מולטי-טאלנטים רחבי אופקים, המסוגלים לקרוא תיגר על מוסכמות ולהציע רעיונות חדשים.

התוכנית החדשה לתואר ראשון במדעי הרוח תאפשר לך לפרוץ דרך בעולם החדש בזכות ארבעה מרכיבים יחודיים:

ההרשמה
בעיצומה
לסמסטר ב'!